Witamy w naszym zespole młodą, sympatyczną lekarkę - Paulinę Galarę, która dostępna jest dla naszych pacjentów codziennie. Pani Doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2024 roku. Staż podyplomowy odbyła w V Szpitalu Wojskowym z Polikliniką w Krakowie. W najbliższym czasie rozpoczyna … [Więcej ...] about Witamy nową Panią Doktor

