Pobierz i wydrukuj deklarację wyboru lekarza

Pict

Zapewnij dobrą opiekę medyczną sobie i swojej rodzinie. Druki deklaracji mozna pobrać stąd, lub wypełnić w naszym Ośrodku Zdrowia. Zapraszamy!

O nas

Nasz doświadczony  zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi działa na rynku usług medycznych od wielu lat. Od początku roku 2012 pod szyldem EMKA MED. Nowa nazwa i właściciel Ośrodka Zdrowia gwarantują Państwu wysoką jakość realizowanych świadczeń medycznych, pozytywne i przyjazne nastawienie do pacjentów oraz całkowicie BEZPŁATNĄ opiekę medyczną w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. 
Nasi lekarze, pielęgniarki i fizjoterapeuci to ludzie serdeczni, uczciwi i życzliwi. Zawsze staramy się wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami możemy zapewnić Państwu szeroką gamę usług medycznych. Pełny zakres diagnostyki laboratoryjnej, skierowania do poradni specjalistycznych, pracowni RTG i USG itp.

Od marca 2017 posiadamy certyfikat jakości ISO 9001-2009.

Tutaj zapoznaj się naszą Polityką Jakości,

a tu zapoznasz się z naszym certyfikatem jakości ISO 9001

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Profilaktyka chorób układu krążenia

W trosce o wczesne wykrycie schorzeń układu krążenia, zapraszamy do udziału w naszych akcjach profilaktycznych, lub po prostu do odwiedzenia lekarza POZ. Jeżeli znajdujesz się w grupie ryzyka, nasz lekarz zleci Ci specjalistyczne badania, które pozwolą dobrać profil leczenia najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Im wczesniej się zgłosisz, tym większa szansa na skuteczne leczenie. Zapraszamy!

Nasi Fizjoterapeuci:

  • mgr Kinga Markowicz
  • mgr Tomasz Obal
  • lic. Jadwiga Januś